İpek Eşarp Ne ile Yıkanır?

Özellikle yaz dönemlerinde en çok tercih edilen eşarp modelleri arasında ipek olan modeller yer alıyor. Hem hafif olması hem kaliteli olması hem de serin tutması sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. Armine ipek eşarp, Aker ipek eşarp ve Pierre Cardin ipek eşarp modelleri, yeni sezonun beğeni kazanan tasarımları arasında yer alıyor. Birbirinden farklı desenlerin, renklerin ve formların bulunduğu ipek eşarp çeşitleri arasından kendi zevkinize uygun olan ürünleri seçerek yeni sezonda modaya uygun kombinler yapabilirsiniz. Kullanımı oldukça rahat olan ipek eşarp, yıkama aşamasında dikkat edilmesi gereken bir üründür. Peki, ipek eşarp nasıl yıkanır işte detaylar…

İpek Eşarp Yıkanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İpek eşarbı nasıl kullanmalıyım, ipek eşarp nasıl yıkanır, ipek eşarp nasıl daha uzun ömürlü olur, ipek eşarp nasıl temizlenir gibi sorular ve benzerleri, tesettürlü kadınların en çok merak ettiği durumlar arasında yer alıyor. İpek eşarp kullanırken dikkat edilmesi gereken ürünlerdir. Yanlış yıkama yöntemi ya da yanlış temizlik malzemesi ile kullanılması sonucunda ipek materyali deforme olabilir ve kullanılamaz hale gelebilir.
İpek eşarbı uzun yıllar sorunsuz kullanmak için en güvenli yöntem kuru temizlemedir. Fakat bu yöntem bir süre sonra maddi açıdan yük olacağından dilerseniz ipek eşarp şampuanı ya da evde saçınız için kullandığınız şampuanı da kullanabilirsiniz. Ayrıca şalınızın estetik görünüşünü kaybetmemesi için çok fazla iğne kullanmamaya da dikkat etmelisiniz.

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Yorum Yok

Cevap Yazın