İpek Eşarp

Zarafeti, feminenliği, kalitesi ve modern görünümü ile başörtüsü modelleri arasında her zaman ilk sıralarda yer alan ipek eşarp ve ipek şal modelleri, tesettürlü kadınlar tarafından en sık tercih edilen ürünlerden oluyor. Görünüm olarak muhteşem olan bu ürünlerin kullanımı biraz zor olsa da pratik yöntemler sayesinde hem ipek eşarp ve şalınızın ömrünü uzatabilir hem de kusursuz kombinler yapabilirsiniz. Peki, ipek eşarp ve ipek şal alırken dikkat edilecek hususlar nelerdir? Tesettürlü kadınların en çok merak ettiği bu sorunun cevabını yazının devamında inceleyebilirsin

İpek Eşarp ve Şal Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İpek eşarp ya da şal kullanımında şüphesiz ki en zor durum şekil vermektir. İpek kaygan bir kumaş olduğundan şekil alması diğer ürünlere göre daha zahmetli olabiliyor. Eğer kıyafet olarak tek renkli bir parça seçtiyseniz şal ya da eşarbınızda çiçekli ya da minimalist desenlere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede kombininizde genel bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Eşarbınızı yaparken kaymaması için penye bir bone kullanmalısınız. Bone hem daha rahat şekil vermenize hem de ilerleyen saatlerde şalınızın şeklini korumasına yardımcı olacaktır. İpek eşarp faydaları arasında özellikle ilkbahar-yaz dönemlerinde kullanıcıyı serin tutması yer alıyor. Hafif, fresh ve serin bir kullanım imkanı sunan ipek eşarp sayesinde en sıcak günlerde dahi hem tatilin hem de şık kombinlerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Yorum Yok

Cevap Yazın