HAKKIMIZDA

Narin Eşarp 2000 yılında tekstil sektörüne İstanbul da ilk adımlarını attı 3 yıl İstanbul da tekstil imalat sektörü ile hizmete devam eden firmamız ilk perakende mağazasını 2003 yılında ANKARA/SİNCAN ilçesinde siz değerli müşterilerine sunmuştur.

6 yıllık tamamen müşteri memnuniyetli ve özverili çalışmalarımızın sonucunun meyvesi olarak 2009 yılında Sincan/Onur Sokak da yeni bir mağazayı sizlerin hizmetine açtık.

3 yıl sonra siz değerli müşterilerimizin yoğun istek ve talebi üzerine Sincan bölgesindeki tesettür giyim ihtiyacını karşılayabilmek adına dünyaca ünlü tesettür giyim markası olan Armine Giyim mağazası 2012 yılında siz saygı değer müşterilerimiz ile buluşturduk.

Tesettür sektöründe markalaşmak ve  daha fazla ürün yelpazesi ile müşterilerimize ulamak için 2013 yılında 4. magazamız

Narin Eşarp Armine Mağazasını Ankara Kızılay `da siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Alışverişin yeni trend `i AVM mağazacılığıda da sizlere siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek adına 2014 yılında

A-CITY AVM de Narin Eşarp Armine mağazasını hizmetinize sunduk.

Mağazacılık dışında İnternet ve sosyal medya üzerinden alışveriş yapan müşterilerimiz içim eşarpsatinal.com  ve narinesarp.com adreslerinden güvenilir ve hızlı online alışveriş hizmeti vermekteyiz.

Sizlere daha kaliteli ve güvenilir alışverişi sunabilmek için mağazalarımız ve güler yüzlü ve dinamik kadromuzla her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Amacımız Armine Tesettür Giyim ve her markadaki eşarp, şal, fular, çanta ve aksesuarları Narin Eşarp güvencesi altında kaliteli uygun fiyat ve bol çeşit ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.

 

KEYİFLİ ALİŞVERİŞLER…