Aker Yaz Serinliği

Estetik tasarımlara sahip olan Aker eşarp modelleri, yeni sezonda da kadınların beğenisini kazanarak her adımda feminenliği ön plana çıkarıyor. Aker ipek eşarp yaz serinliği koleksiyonunda yer alan modeller, doğal ve soft renkleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle çiçek ve doğa desenlerinin buluştuğu yeni koleksiyon, kombinlere daha fresh ve modern bir görünüm kazandırıyor. Genel olarak yaz renklerinin kullanıldığı ürünlerde; pembe, mürdüm, yeşil, mor, gri, kahve ve turuncu gibi renk tonları göze çarpıyor.

Bu Yaz Çok Daha Serin Geçecek!

Tesettür dünyasının önce gelen isimlerinden biri olan Aker, ipek eşarp cool ex teknolojisi ile kadınlardan tam puan almayı başarıyor. %70 pamuk, %30 ipek karışımı sayesinde diğer eşarp modellerine göre en sıcak havalarda dahi daha ferah bir kullanım imkanı sunacak olan ürünler, bu yaz mevsiminin çok daha serin geçmesine yardımcı oluyor.

Özellikle de deniz ve havuz kenarında bir tatil planı yapan kadınlar için özel olarak tasarlanan ürünler, pratik kullanımları sayesinde yaz günlerinde rahatlığınızı garantiliyor. Sıcak havanın verdiği rehavetten bunaldığınız günlerde, severek kullanabileceğiniz cool ex teknolojili eşarp tasarımları, teninize yumuşak ve hoş bir serinlik sunuyor. Cool ex, bitkisel içerikli özel bir madde olduğundan vücudun sıcak ve terli olduğu zamanlarda dahi ferah bir his bırakıyor. Soğutma özelliğine sahip olan bu madde, terleme hissinin yaşandığı durumlarda harekete geçerek serinlik hissi sağlıyor.

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Yorum Yok

Cevap Yazın