İpek Eşarp Kenarı Nasıl Dikilir?

Şüphesiz ki tesettür giyimde en çok kullanılan ürünlerin başında ipek eşarp yer alır. Fakat ipek eşarbın bazı kadınlar için en zor durumlarından biri de kenar dikimidir. Genel olarak zor olan bu işlemin en kolay halini sizler için araştırdık. İpek eşarp kenarı nasıl dikilir sorusunun cevabını detayları ile yazının devamında inceleyebilirsiniz. Dilerseniz tığ ya da iğne kullanmadan ipek eşarp kenar dikme işlemini bir mum yardımı ile de düzeltebilirsiniz. Fakat daha sık kullanılan kıvırma yöntemi ile bunu yapmak isterseniz biraz daha zahmet vermeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Orantılı Olmasına Dikkat Edin!

İpek eşarp, yaz dönemlerinde en çok tercih edilen ürünlerdir. Özellikle cool ex teknolojisinin bulunduğu bu modeller, serin ve ferah bir kullanım sunduğundan kadınlar tarafından sık sık kullanılır. Fakat ipek eşarpları hem daha uzun ömürlü hem de estetik bir şekilde kullanmak için kenarlarını dikmelisiniz. İpek eşarpların kenarlarını kolayca dikmenin en rahat yolu ise kıvırma yöntemidir. Eşarbın kenarını 1-2 cm kadar kıvırarak dikiş makinesinde pratik bir şekilde dikebilir ve sökülmelerin meydana gelme riskini en aza indirebilirsiniz.

Yeni sezonda tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği tasarımlar arasında Armine ipek eşarp ve Aker ipek eşarp modelleri yer alıyor. Kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanan bu tasarımlar, dikme işlemini de daha kolay yapmanıza olanak sağlıyor. Siz de dilediğiniz modelde ve renkte ipek eşarbı alarak kenarlarını rahatça dikebilirsiniz.

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Yorum Yok

Cevap Yazın