GÜVENLİK / GİZLİLİK

Üyelerimiz için alışverişi, keyifli olduğu kadar güvenli hale getirmek için çeşitli ve güncel güvenlik önlemleri uyguluyoruz.

Narin Eşarp üzerinden kredi kartı kullanarak yapacağınız alışverişlerde, kart bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanımıza ya da Narin Eşarp’a hizmet veren şirketlerin sunucularına kaydedilmez. Ödeme işleminiz Eşarpsatınal arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşir.

128 bit şifreleme ile, iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan EV SSL Sertifikası kullanarak bilgilerinizin sadece Narin Eşarp' a gönderildiğini güvence altına alıyoruz.

Esarpsatinal.com’a bildireceğiniz mail adresi, iletişim bilgileri, site üzerinden yapacağınız alışverişlerin detayları, siparişin size ulaşması amacı dışında hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye ulaşabilir ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.