300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde %10 İndirim Kazanın.

Kampanya Koşulları:

· Kampanya tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.


· Kampanyada, 300 Tl ve üzeri alışverişlerinizde %10 indirim uygulanmaktadır. Kampanya kapsamındaki ürün iadesi durumlarında, indirim tutarı toplam iade bedelinden kesilerek ödeme yapılacaktır.

· Kampanya koşulları içerisinde alınan ürünlerde iade yapılmamaktadır. Ürünlerin “Cayma hakkı” dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün, zarar verilmemiş olması, faturası ile gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

· Cayma Hakkı dışında 7 ila 30 gün arası iade talepleri için, alınan üründe herhangi bir hata olmaması durumunda iade imkanı değerlendirilecektir. İade kabul ile kampanya geçersiz sayılacaktır. Kampanya dahilinde kalan diğer ürünler indirimsiz tutarları üzerinden faturalanacaktır.

·Değişim talebi, ürünlerin herhangi bir zarar görmemesi durumunda yapılır. Değişim talebi ile tutar, 300 TL ve üzeri olursa eğer kampanya geçerli olacaktır.


· Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

· esarpsatinal.com herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.